Üye olÜyelik

Detailed description

Üyelik

İşbu Kullanım Koşulları yasal haklarınızı etkilemez. Penti, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu sözleşme üyenin parimatch ması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

  • Web sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla üyelik işleminizin gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda, üyelik sözleşmesinin gereklerini yerine getirmek ve measurement en iyi şekilde hizmet sağlamak amacıyla kimlik , iletişim (e-posta ve cep telefonu) ve işlem güvenliği (log kaydı) kişisel verilerinizi işlemekteyiz.
  • Teknik aksaklıklardan dolayı Site’ye ulaşımda hata ya da kesinti olabilir.
  • Üye ol sayfamızda üyelik işleminizi tamamlamadan çıkmış bulunmaktasınız.

‘da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran ‘a aittir. Üyelik koşullarını ve kişisel verilerimin korunmasını kabul ediyorum. Bu kapsamda Kişisel Veri tanımı Özel Nitelikli Kişisel Verilerinizi de kapsamaktadır. Taraflar, üyelik işlemleri esnasında belirttiği adreslerinin kanuni tebligat adresleri olduğunu, adres değişikliğinin diğer tarafa yazılı olarak bildirilmediği sürece bu adreslere yapılacak bildirimlerin kanunen geçerli tebligatın bütün hukuki sonuçlarını doğuracağını kabul ve taahhüt ederler. Zira işbu Mücbir Sebep süresince Enterprise Türkiye’nin yükümlülükleri askıya alınır. Bu ve bunun gibi durumlarda, Enterprise Türkiye’ye gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecektir.

N11 Com’a Üye Olun

Taraflara aktarmanızın, Şirketimiz kontrolü ve müdahalesi dışında olduğunu belirtmek isteriz. TeknoSA İnternet Sitesi Üyeliği kullanımı sebebiyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet hiçbir zarardan Teknosa ve Şirket yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu değildir. Teknosa, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Üye ol

İşbu Üyelik Sözleşmesi ile, aşağıda belirtilen web site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kararınıza göre kayıt formunun altında bulunan (Üye Ol) veya (Vazgeç) butonunu tıklayınız. eight.11 Üye, üçüncü kişilerin üye hesabına switch edeceği tutarlar ile oynanan oyunlar için üçüncü kişilerin veya kendisinin uğradıkları veya uğrayacakları zararlardan dolayı Sanal Bayi’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını, hak veya tazminat talebinde bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Sayili Ki̇şi̇sel Veri̇leri̇n Korunmasi Kanunu Kapsaminda Aydinlatma Metni̇

Kişisel verileri ile ilgili değişiklik ve güncellemeler üyelik girişi sağlandıktan sonra ayarlar bölümünden gerçekleştirilir. KVKK Kanal D, işbu Sözleşme kapsamında Üye’nin paylaştığı kişisel verileri işleyebilir, saklayabilir ve DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”)yer alan işleme amaçları kapsamında Sözleşme kapsamında three. Kanal D ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla üyelere haber vermek zorunda olmadan işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir, iptal edebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.

Üye’nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız. Münhasıran bir otomatik sistem kullanılarak oluşturulmuş kişisel veri analizinizin sonuçlarına bu sonuçlar çıkarlarınıza aykırıysa itiraz edebilirsiniz. Kişisel verilerin yurtiçi veya yurtdışına aktarılıp aktarılmadığı ve kimlere aktarıldığını öğrenmek haklarına sahipsiniz. HR Venue ürünümüz gereği işveren üyelerimizin, aday üyeler ile video mülakat talep etmesi üzerinesize video mülakat davetiyesi gönderebilmek adına isim, soy isimi telefon numası ve e-posta adresleriniz bizimle ilgili işveren üye tarafından paylaşılıyor.

Single licence :

Unlimited licence :
Latest Update :
Upload Time :
Structure :
Software Version :
Attached File :
Documentation :
Tags :